דומיין ישראלי
דומיין אינטרניק
ניהול דומיין

פתיחת חבילות מייל לעסקים - מייל לדומיין

דואר אלקטרוני
דואר אלקטרוני

אינטרניק מציעה שירותי מייל לעסק תחת הדומיין שלך, במחיר זול וללא תחרות בישראל. תיבות האימייל בשם הדומיין שלך יחזקו את המיתוג של העסק וישדרו אמינות ואיכות.

השירות מאפשר גישה לדואר מכל מקום ובכל זמן, ותמיכה במחשבים השונים לניהול הדואר כמו מחשב נייד, נייח או סמארטפון. שטח אחסון דואר גדול במיוחד לכל תיבה ושירות בישראל לקבלת זמני תגובה מהירים ובשפה העברית.

חבילות תיבות דואר לעסק כוללות:

  • 15 תיבות דואר
  • נפח אחסון: 6GB
  • אופציה ל-IP נפרד ויחודי
  • 35 ש"ח בחודש

תיבות הדואר האלקטרוני הינן חלק בלתי נפרד מהניהול השוטף בעסק המודרני. תיבות אימייל בשם הדומיין שלכם משדרות אמינות ומקצועיות ועל ידי כך מחזקות את מיתוג העסק ! לעומת זאת, תיבות בהוטמייל או בג'ימייל המשדרות חוסר אמינות וחוסר זהות.

שירות בעברית ובזמנים בישראל מבטיח איכות שירות טובה, זמינה ונוחה יותר. שרתים ואחסון התיבות המייל בישראל מבטיחים זמני תגובה מהירים יותר בשליחה או בקריאת המייל.

חבילת המייל כוללת IP יעודי ובלעדי לחבילה, מה שמבטיח הפרדה מלאה משאר שרתי הדואר ומניעת חסימת הדואר ברשימות Black Lists בעקבות פעילות ספאם של שרתים אחרים.

אנו ממליצים לכל הרוכשים דומיין בעיקר מבחינת מיתוג השם או העסק, להוסיף חבילת מייל תחת שם הדומיין שלכם, גם למקרים בהם עדיין אין אתר אינטרנט מוכן.

Please wait...