דומיין ישראלי
דומיין אינטרניק
ניהול דומיין

מאמרים בנושא דומיין

דומיין לאתרי וורדפרס

דומיין לאתרי וורדפרס

על מנת להשתמש בדומיין מותאם אישית באתרי וורדפרס (כמו tranzila.com) חייבים לבחור באחת מן התוכניות בתשלום כגון תוכנית הפרימיום או התוכנית העסקית. יתרה מזאת, בחירת דומיין עצמאי נראית טוב יותר ומעידה על כך שבעל האתר מוכן להשקיע בו זמן ומשאבים על מנת להפוך אותו למקצועי.

להמשך קריאה בנושא: דומיין לאתרי וורדפרס.

סיומות דומיין

סיומות דומיין על פי גוגל

גוגל נוהג לחלק את סיומות הדומיינים לפי הרלוונטיות לגולש עם ההתאמות המיוחדות ‏שלו שהם ‏לא תמיד יד ביד לפי הסטנדרטים הבינלאומיים. על פי גוגל אתר אינטרנט עם סיומת של מדינה יהיה רלוונטי רק לאוכלוסיה של ‏אותה מדינה בכל מקרה.

להמשך קריאה בנושא: סיומות דומיין על פי גוגל.

דומיין וגוגל Apps

דומיין וגוגל Apps

שימוש בדומיין וגוגל Apps יחד מאפשר לכם להשתמש בכל המוצרים שגוגל מציעה למשתמש הפרטי – כגון Gmail, יומן, מסמכים וניהול אנשי קשר- תחת הדומיין הפרטי שלכם ובחינם. לעסקים או ארגונים עם דומיין משלהם, גוגל מציעה כמה תוכניות, כאשר חבילת הבסיס עד 10 משתמשים, היא חינמית לחלוטין.

להמשך קריאה בנושא: דומיין וגוגל Apps.

דומיין

חיפוש דומיין פנוי

איך תוכלו להשיג דומיין מתאים לפעילות שלכם באינטרנט. חיפוש ומציאת דומיין פנוי הוא אחד מהאתגרים החשובים העומדים בתחילת הדרך בפני כל יזם אינטרנט. מה לעשות אם הדומיין תפוס, כיצד נברר פרטים על דומיין ואיך נמצא את הדרך לשים את ידנו על דומיין תפוס המתאים לנו במיוחד.

להמשך קריאה בנושא: חיפוש דומיין פנוי.

מעגל החיים של דומיין

מעגל החיים של דומיין

מה קורה לשם דומיין לאחר שמבצעים קניית דומיין ? מתי דומיין פנוי שוב ? מרגע שדומיין נרשם ברשויות האינטרנט ועד למחיקתו הוא עובר שלבים שונים, וכדי למנוע הפסקת פעילות של האתר והדוא"ל תחתיו כדאי להכיר את השלבים השונים ולחדשו בזמן.

להמשך קריאה בנושא: מעגל החיים של דומיין.

למה SSL

למה SSL ?

למה SSL ? במהלך השנים בהם התפתח עולם האינטרנט לא פעם הייתי נשאל למה אני צריך SSL? ומה זה יעשה בשבילי ? זוהי שאלה חשובה שכל אחד שעוסק בתחום הווב צריך להבין.

להמשך קריאה בנושא: למה SSL.

Please wait...