דומיין ישראלי
דומיין אינטרניק
ניהול דומיין

שמירת פרטיות דומיין בחינם - Domain Privacy Protect

שמירת פרטיות דומיין
שמירת פרטיות דומיין

האם ידעתם כי במהלך רישום שם דומיין, אתם חושפים את שמכם, כתובתכם, הטלפונים שלכם וכתובת הדוא"ל שלכם, ומאפשרים לכל מי שרוצה, לצפות בפרטים אישיים אלו, בכל זמן ובכל מקום ?!

כיום יש לכם את היכולת לרכוש דומיין, ללא חשיפת הפרטים האישיים שלכם ולהמנע ממצבים לא נעימים, כגון: הטרדות למינהן, קבלת דואר זבל (SPAM), הונאות, גניבת זהות וכדומה.

שירות חדש מבית אינטרספייס בע"מ, מאפשר ללקוחות החברה, אשר רוכשים דומיין בינלאומי בלבד, הכולל את הסיומות: com, biz, org, net, info, לשמור על פרטיות ברמה גבוה יותר המתאימה לפעילות באינטרנט.

אינטרניק מקבוצת אינטרספייס בע"מ יוצאת במבצע חסר תקדים:

שירות דומיין Privacy Protect ינתן ללא תשלום וכהטבה ייחודית לרושמים דומיינים בינלאומיים דרך אינטרספייס בע"מ.

בנוסף, אתה הלקוח מקבל ממשק ניהול דומיינים אחד, שדרכו ניתן לנהל את כל הדומיינים הישראלים והבינלאומיים בצורה אחידה ובזמן אמת !! הפעלת או ניטרול שמירת הפרטיות מתבצע באופן מיידי דרך ממשק הניהול.

מה זה שמירת פרטיות של דומיין - Domain Privacy ?

שמירת פרטיות של דומיין הינו שרות אשר מחליף את הפרטים של מחזיק הדומיין ואנשי הקשר כפי שהם מוצגים בשרות Whois ע"י פרטים של מיופה כח. (פרטים להלן)

יש לציין ששרות זה הנקרא גם Domains by Proxy or Whois Privacy Protection Service אינו מאפשר אנונימיות מוחלטת ופרטי מחזיק הדומיין עדיין נשמרים באינטרניק ואצל רשם דומיינים המוסמך וישנה אפשרות שהם ייחשפו.

בנוסף, יש לקחת בחשבון שמיופה הכח או נותן השרות אינו מקנה הגנה מפני תביעות משפטיות או הגנה מפני פעילות בלתי חוקית. במקרה של תביעה משפטית או בקשה של הגורמים המוסמכים, ייחשפו הפרטים האמיתיים של מחזיק הדומיין.

הפרטים כפי שיופיעו כמחזיק הדומיין במקרה שבחרתם להפעיל שרות שמירת פרטיות של דומיין הם:

PrivacyProtect.org
Domain Admin (contact@privacyprotect.org)
P.O. Box 97
All Postal Mails Rejected, visit Privacyprotect.org
Moergestel
null,5066 ZH
NL
Tel. +45.36946676
Please wait...