דומיין ישראלי
דומיין אינטרניק
ניהול דומיין

שרת וירטואלי לעסקים באינטרנט

שרת וירטואלי
שרת וירטואלי - מחשוב ענן

אם אתה בעל עסק או ארגון עם צורך בשרת אינטרנט, שרת וירטואלי הוא הפתרון הטוב ביותר לאלו המריצים ומנהלים עסקים קטנים באינטרנט ומחפשים פתרון עם ביצועים גבוהים ועלות תחזוקה נמוך. לעומת זאת לאלו אשר מקימים בעצמם מערכות מורכבות באינטרנט ודורשים שליטה על המשאבים וניהולם מתאים יותר שירות מחשוב ענן.


באינטרניק אנו מציעים את שתי האפשרויות:

שרת וירטואלי

מבוסס על שרת חומרה חזק במיוחד (HP) עם וירטואליזציה בטכנולוגיית קונטיינרים מבית "פרללס". המערכת עוצבה ונבנתה אחרי ניסיון רב של עשרות שנים והותאמה לספק אמינות וביצועים ללא תחרות בישראל. מערך האחסון מהיר במיוחד מבוסס דיסקים מהירים ואמינים (SAS) ואליו נוספת יחידת האצה לכל הקבצים בשימוש תדיר מבוססת דיסקים מסוג SSD. היתרון הגדול של שרתים אלה הוא האפשרות לכלי ניהול מתקדמים ההופכים את אפשרויות הניהול של השרת לפשוט וקל. אמצעי הניהול כוללים מערכת לניהול אתרים ולמערכת לניהול ומעקב אחרי משאבי השרת עצמו והכוללת גם יכולת כיבוי, איפוס והדלקה מרחוק והכל דרך ממשק וובי ידידותי.

מחשוב ענן

מבוסס על מערכת שרתים כפולה (Cisco UCS) וכולל תוכנת vCloud מבית VMWare, מערכות תקשורת כפולות ומערך אחסון עם 5 תשיעיות שרידות (NetApp). להבדיל משרת וירטואלי ניהול מחשוב ענן דורש מהלקוח אנשי מערכת מדופלמים אך ביכולתו להקים, להוסיף ולשנות באופן דינמי את שרתי המערכת ואת משאבי החומרה שלהם.

אנחנו באינטרניק מקבוצת אינטרספייס מציעים מגוון רחב של שרתים וירטואליים המתאימים לכל מטרה במחירים הזולים ביותר יחסית לביצועים הגבוהים.

סוגי השרתים העיקריים:

שרת וירטואלי לינוקס
שרת וירטואלי ווינדוס
שרת אחסון אתרים
שרת וירטואלי SEO
שרת וירטואלי לוורדפרס

צלצל עכשיו 073-2224444 או מלא את הטופס, ונציגינו יוכלו להתאים לצרכיך את השרת הווירטואלי המתאים לך

Please wait...