דומיין ישראלי
דומיין אינטרניק
ניהול דומיין

אחסון אתרים

אחסון אתרים במהירות הבזק
אחסון אתרים במהירות הבזק

אינטרניק ישראל מקבוצת אינטרספייס הינה פעילות של רישום דומיין , קניית דומיין ישראלי, חידוש דומיין וניהול דומיינים ישראלים ובינלאומיים.

אינטרספייס הינה החברה המובילה בישראל מזה 20 שנים בתחום שירותי נוכחות באינטרנט - רישום דומיין, אחסון אתרים, אירוח שרתים, מחשוב ענן ופתרונות אחסון אתרים בטוח, אחסון אתרים קוד פתוח ואחסון אתרים SEO Hosting.

אינטרספייס פועלת ברישיון משרד התקשורת ומספקת שירותים מנוהלים באינטרנט תוך שימת דגש על מקצועיות, אמינות והגינות. אינטרספייס מספקת פתרונות אחסון אתרים ואירוח שרתים איכותיים לגופים מסחריים ואנשים פרטיים.

מוצר הדגל של חברתנו הוא שירותי אחסון אתרים, שרתים וירטואליים או מחשוב ענן, אשר אנו מספקים במחירים תחרותיים והוגנים, כאשר דגש רב ניתן באינטרספייס לרמת השירות, שיפורו וליחס אישי לכל לקוח.

חבילות אחסון אתרים מנוהלות על גבי תשתיות עצמאיות של אינטרספייס בחוות שרתים מתקדמת של החברה בנתניה וזאת על מנת לאפשר שיפור בזמני התגובה ומתן מענה מיידי לכל תקלה או בעיה.

אינטרספייס מחזיקה בשרתים מהירים, המותקנים בצורה אופטימלית כשרתי אינטרנט עם מערכות הפעלה של Linux / Windows. השרתים מחוברים למספר קווי אינטרנט מהירים דרך קווי תמסורת אופטיים , וכן חיבור אופטי מהיר במיוחד ישירות לצומת האינטרנט הישראלית - IIX בקצב של 10Gbps. השרתים מנוטרים ומתוחזקים באופן שוטף ונתונים בהשגחת מנהלי מערכות 24 שעות ביממה.

שירותי אחסון אתרים כוללים:


  • אחסון אתרים וינדוס
  • אחסון אתרים לינוקס
  • אחסון שרת וירטואלי לינוקס או וינדוס
  • אחסון אתרים ללא הגבלת דומיינים
  • אחסון חבילות ריסלר לינוקס או וינדוס
  • אחסון אתרים שמקדם אתרים במנועי חיפוש - SEO Hosting
  • חבילות אחסון שרתים לחברות אחסון אתרים בינוניות
  • שרת וירטואלי VPS
  • מחשוב ענן

אינטרספייס מאמינה בשירות המותאם אישית לכל לקוח, לכן, בין אם אתם לקוחות קטנים בתחילת דרככם בעולם האינטרנט ובין אם אתם לקוחות עסקיים גדולים אצלנו תמיד תוכלו למצוא את הפתרונות המתאימים לכם. אנו מספקים חבילות אחסון מתאימות לכל לקוח ולקוח, ומגוון שרותים נוספים למתן פתרון אינטרנטי מלא, כמו: מפתח הצפנה SSL, סליקה של כרטיסי אשראי, סריקת אתרים ועוד.

צוות החברה המונה מעל 40 עובדים ויחד עם שותפינו העיסקיים מאפשרים לנו להציע את השרות המתקדם בישראל בתחום אחסון אתרים, שרתים וירטואליים או מחשוב ענן.

הצטרפו עוד היום למעגל הלקוחות של אינטרספייס ותוכלו גם אתם להנות משירות מקצועי, אדיב, אמין ובמחירים מצוינים.למחירון ומגוון רחב של פתרונות, לחץ כאן:

Please wait...